Hangfoglalás · Hang- és Hangszertechnikai Online Magazin

A csarnok színpadok
A csarnok standok - fejhallgatós demonstrációk
A csarnok emeleti kamaratem
C csarnok standok és színpad 
C csarnok galéria -Demo szoba


A csarnok színpadok
2008. Október 5. Vasárnap
14:00
Old Boys -  "A" csarnok - Bertaudio színpad
16.00
Dave Goodman - "A" csarnok - DP Music színpad
18.00
Republic -  "A" csarnok - Bertaudio színpad
19.00
Hooligans -  "A" csarnok - DP Music színpad


A csarnok standok - fejhallgatós demonstrációk
2008. Október 5. Vasárnap
10:00-20:00
Mesterségbemutató - „A” csarnok 12-es stand
10:00
LED-es architekturális világítás bemutató a legmodernebb fényvezérlőkkel -
„A” csarnok 30-as stand
10:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
10:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
11:00
Roland TD-9KX elektromos dob (Bensó Pali)
- „A” csarnok 24-as stand
11:00
Az 1. Spin! Digital DJ verseny elődöntője és döntője
-„A” csarnok 30-as stand
11:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
12:00
Roland RD-700GX digitális zongora (Vass Attila)
- „A” csarnok 24-as stand
12:00
TOM NOIZE DJ. - Eurhythmics - Shure Silent szinpad 
  - "A" csarnok 33-as stand  
12:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
12:30
Audio-Technica Elite Artists - Audmax szinpad A.32.
Audio-Technica bemutató -
vendég: Molnár Ferenc Caramel
12:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
13:00
Dave Goodman Yamaha gitárok
- „A” csarnok 26-as stand
13:00
Beatbox Academy (Revolution - Defa -Tschöppy) - Eurhythmics - Shure Silent szinpad  - "A" csarnok 33-as stand    
13:30
BOSS GT-10 gitár multi-effekt (Sántha Gábor)   
- „A” csarnok 24-as stand
13:30
Szalonna és Bandája Audio-Technica mikrofon-bemutató Audmax szinpad A.32.
- „A” csarnok 24-as stand
14:00
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
14:30
Roland GW-8 kíséret-automatikás szintetizátor (Mayer Róbert) - „A” csarnok 24-as stand
14:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
15:00
SZASZA / ACTION / beszélgetés    - Eurhythmics - Shure Silent szinpad 
  - "A" csarnok 33-as stand
15:00
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
15:00
Colorstar - „A” csarnok 34-es stand (dedikálás)
15:00
Benkő Dávid Yamaha szintetizátorok 
  - „A” csarnok 26-as stand
15:30
SZEKERES ADRIENN & KISS GÁBOR /  beszélgetés  
- Eurhythmics - Shure Silent szinpad 
  - "A" csarnok 33-as stand
15:30
Roland FANTOM G7 workstation (Krajczár Péter) 
  - „A” csarnok 24-as stand
16:00
ÉV KIÁLLÍTÓJA díj átadása (Hangszermíves Céh)
„A” csarnok 12-es stand
16:00
LED-es design-világítás bemutató - „A” csarnok 30-as stand
16:00
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
16:00
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
16:00
Bert Smorenburg Yamaha Tenori-on
- „A” csarnok 26-as stand
16:30
Roland HD-1 elektromos dob (Bensó Pali) 
- „A” csarnok 24-as stand
16:30
JAZZATION  Acapella  - Eurhythmics - Shure Silent szinpad
- "A" csarnok 33-as stand
17:00
Színház és színpadvilágítás bemutató
- „A” csarnok 30-as stand
17:00
Thoralf Abgarjan Yamaha digitális pianinó
  - „A” csarnok 26-as stand
17:30
Roland JUNO STAGE szintetizátor (Krajczár Péter)
- „A” csarnok 24-as stand
17:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
18:00
Ipari és 100 V-os rendszerek bemutatója 
- „A” csarnok 30-as stand
18:00
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
18:00
Blazsó Domonkos Yamaha Portable keyboard
- „A” csarnok 26-as stand
18:30
Roland GW-8 kíséret-automatikás szintetizátor
(Mayer Róbert) 
- „A” csarnok 24-as stand
19:00
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
19:00
Bemutatkozik a Zaj Rendszertechnika kivitelezési és szerviz részlege
- „A” csarnok 30-as stand
19:30
DI-PRESS, Diszkrónika+stage szemle és vásár
- „A” csarnok 30-as stand


„A” csarnok emeleti kamaratem

2008. Október 4. szombat
10:00-20.00
Hangszerbütykölde gyerekeknek Futó Gergely hangszerkészítő, Varga Tímea gyógytornász és Gundyné Szerényi Andrea óvodapedagógus, néptánctanár segítségével
10:00-20.00
Babajátszó, mese-muzsika a legapróbbaknak
11:00-16.00
14:00

Csörgő-börgő dobocska” - zenés-táncos játékok gyerekeknek Gundyné Szerényi Andrea vezetésével, hangszerkészítők és muzsikusok közreműködésével



C csarnok standok és színpad 
2008. Október 5. Vasárnap
10:00-20:00
Kodolányi János Főiskola - Művészeti Tanszék - fogadóóra
Impro zenei műhely - fogadóóra (beiratkozás, szintfelmérés, regisztrálás)
BAccord - LOGic - Sikerélmény központú zeneoktatás
10:00
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
11:30
Kolta Gergő - "C" csarnok -Sicamber Trade stand
12:00
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
12:30
Németh Gábor (Némó) - Sallai Tibor
(Baki) - Bebe - Eurhythmics - Shure szinpad  
13:00
TOM NOIZE & FEAT ST & Fixelem VJ
  - Eurhythmics-Shure színpad
13:30
Vikidál Gyula a BaSys Pro standon
14:00
GEREBEN ZITA - Eurhythmics - Shure szinpad 
14:30
Pacziga Linda - Eurhythmics - Shure szinpad
15:00-16:00
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
- Jazztanszék/Népzene Tanszak - fogadóóra
15:00
Nagy Gábor és Fekete Tamás 
- "C" csarnok 
  - Sicamber Trade stand
15:00
Nagy Feró (dedikálás) - Páko stand
16:00
Flór Gábor Harmonica Summit (workshop)
- "C" csarnok - Eurhythmics színpad
16:30
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
17:00
NoTv  - "C" csarnok -Eurhythmics színpad
18:00
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.


C csarnok galéria -
Demo szoba
2008. Október 5. Vasárnap
11:30
RCF TT+ hangrendszer demo
12:00
KV2 EX hangrendszer demo
12:30
Jani J. Szentkirályi - Makó Béla
Carvin demo
13:00
RCF ART 7 sorozat demo
13:30
San Francisco Beat (Akai Pro MPC demo) 
14:30
Bert Smorenburg Yamaha Tenori-on 
15:00
BaSys Pro BOSE L1 bemutató az Aszterix trióval a demo szobában
15:30
Antoni Arnold (Samick demo) 
16:00
Ábel Miki-Vörösmarti Imre (Laney demo) 
16:30
RCF TT+ hangrendszer demo
17:00
Little G Weevil (Fibenare demo)
17:30
San Francisco Beat (Akai Pro MPC demo) 
18:00
Zacky Tsoukas Yamaha dob (demo)
18:30
Tius Norma - Peron tehetségkutató győztese
19:30
As Heart's Bleeding - Metalchamp tehetségkutató győztese





Kapcsolat     Impresszum     Médiaajálat    

Hangfoglalás Online Hang- és Hangszertechnikai Magazin
Instrument Reklám © 2017