Hangfoglalás · Hang- és Hangszertechnikai Online Magazin

A csarnok színpadok
A csarnok standok - fejhallgatós demonstrációk
A csarnok emeleti kamaratem
C csarnok standok és színpad 
C csarnok galéria -Demo szoba

A csarnok színpadok
2008. Október 4. szombat
14:00
Bulldózer -  "A" csarnok - Bertaudio színpad
16.00
Gerendás Péter  -  "A" csarnok - DP Music színpad
18.00
Zacky Tsoukas - "A" csarnok - DP Music színpad
19.00
Johnny Rabb -  "A" csarnok - Bertaudio színpad


A csarnok standok - fejhallgatós demonstrációk
2008. Október 4. szombat
10:00-20:00
Mesterségbemutató - „A” csarnok 12-es stand
10:00
LED-es architekturális világítás bemutató a legmodernebb fényvezérlőkkel
- „A” csarnok 30-as stand
10:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
10:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
11:00
Roland TD-9KX elektromos dob (Bensó Pali) 
  - „A” csarnok 24-as stand
11:00
Az 1. Spin! Digital DJ verseny 2. Selejtezője 
  - „A” csarnok 30-as stand
11:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
11:30
Szalonna és Bandája Audio-Technica mikrofon-bemutató Audmax szinpad A.32.
12:00
Roland RD-700GX digitális zongora (Vass Attila) 
   - „A” csarnok 24-as stand
12:00
TOM NOIZE DJ. - Eurhythmics - Shure Silent szinpad
  - "A" csarnok33-as stand                
12:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
12:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
12:30

Audio-Technica Elite Artists - Audmax szinpad A.32.
Audio-Technica bemutató

13:00
Benkő Dávid Yamaha szintetizátorok
  - „A” csarnok 26-as stand
13:00
GEREBEN ZITA - Eurhythmics - Shure Silent szinpad
- "A" csarnok 33-as stand        
13:30
BOSS GT-10 gitár multi-effekt (Sántha Gábor) 
  - „A” csarnok 24-as stand
14:00
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
14:30
Roland GW-8 kíséret-automatikás szintetizátor (Mayer Róbert)
- „A” csarnok 24-as stand
14:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
14:30
Audio-Technica Elite Artists - Audmax szinpad A.32.
Audio-Technica bemutató -
vendégek: Varga Feri & Balássy Betty
15:00
Ágnes - „A” csarnok 34-es stand (dedikálás)
15:00
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
15:00
Zacky Tsoukas Yamaha elektromos dob  
- „A” csarnok 26-as stand
15:00
D.NAGY LAJOS & NÉMET ALAJOS / BIKINI / beszélgetés -
Eurhythmics - Shure Silent szinpad
- "A" csarnok 33-as stand
15:30
ZSÉDA / beszélgetés - Eurhythmics - Shure Silent szinpad 
  - "A" csarnok 33-as stand
15:30
Roland FANTOM G7 workstation (Krajczár Péter) 
  - „A” csarnok 24-as stand
16:00
LED-es design-világítás bemutató - „A” csarnok 30-as stand
16:00
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
16:00
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
16:30
Roland HD-1 elektromos dob (Bensó Pali)
  - „A” csarnok 24-as stand
16:30
JAZZATION  Acapella 
- Eurhythmics - Shure Silent szinpad  
- "A" csarnok 33-as stand
17:00
Színház és színpadvilágítás bemutató
- „A” csarnok 30-as stand
17:00
Blazsó Domonkos Yamaha Portable keyboard 
  - „A” csarnok 26-as stand
17:30
Roland JUNO STAGE szintetizátor (Krajczár Péter) 
  - „A” csarnok 24-as stand
17:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
18:00
Ipari és 100 V-os rendszerek bemutatója 
  - „A” csarnok 30-as stand:
18:00
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
18:00
Thoralf Abgarjan Yamaha digitális pianinó  
- „A” csarnok 26-as stand
18:30
Casio/Crafter Bemutató - „A” csarnok 30-as stand
19:00
BOSS GT-10 gitár multi-effekt (Sántha Gábor) 
   - „A” csarnok 24-as stand
19:00
Bemutatkozik a Zaj Rendszertechnika kivitelezési és szerviz részlege -„A” csarnok 30-as stand
19:30
DI-PRESS, Diszkrónika+stage szemle és vásár
- „A” csarnok 30-as stand


„A” csarnok emeleti kamaratem

2008. Október 4. szombat
10:00-20.00
Hangszerbütykölde gyerekeknek Futó Gergely hangszerkészítő, Varga Tímea gyógytornász és Gundyné Szerényi Andrea óvodapedagógus, néptánctanár segítségével
10:00-20.00
Babajátszó, mese-muzsika a legapróbbaknak
16:00

„Mátyás király lakodalma” - zenés-táncos játékok gyerekeknek Gundyné Szerényi Andrea vezetésével, hangszerkészítők és muzsikusok közreműködésével



C csarnok standok és színpad 
2008. Október 4. szombat
10:00-20:00
Kodolányi János Főiskola - Művészeti Tanszék - fogadóóra
Impro zenei műhely - fogadóóra (beiratkozás, szintfelmérés, regisztrálás)
BAccord - LOGic - Sikerélmény központú zeneoktatás
11:00
Varga Miklós és Vikidál Gyula - "C" csarnok BaSys Pro standon
11:30
Ifj. Tornóczky Ferenc - "C" csarnok -Sicamber Trade stand
12:00
Animal Cannibals (dedikálás) - Páko stand
12:30
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
13:00
REVOLUTION/ BEATBOX  Eurhythmics-Shure színpad
13:30
TOM NOIZE & FEAT ST & Fixelem VJ Eurhythmics-Shure színpad
14:00-15:00
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem -
Jazztanszék/Népzene Tanszak - fogadóóra
14:00
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
14:30

Bugera gitárbemutató Vörös Attilával a BaSys Pro standon

15:00
Fekete Tamás - "C" csarnok -Sicamber Trade stand
15:00
Lovegun (dedikálás) - Páko stand
15:30
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
16:00
SZENDŐFI PÉTER  Eurhythmics-Shure színpad
17:00
„Gyorsabban, hangosabban” BOSS Bass Monsters:  Koós László „Csubi” és Szappanos György „aSzapi”
  - "C" csarnok -Eurhythmics színpad
17:30

Bugera gitárbemutató Vörös Attilával a BaSys Pro standon

18:00
Alapi Band - "C" csarnok -Eurhythmics színpad
19:00
Szekeres Tamás és a cemid.net Band  
  - "C" csarnok -Eurhythmics színpad
19:30
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.


C csarnok galéria -
Demo szoba
2008. Október 4. szombat
11:00
KV2 EX hangrendszer demo
11:30
RCF ART 7 sorozat demo
12:00
Pély Barna - Vígh Arnold - Végh Balázs
12:30
Jani J. Szentkirályi - Makó Béla
Carvin demo
13:00
BaSys Pro BOSE L1 bemutató az Aszterix trióval a demo szobában
13:30
San Francisco Beat (Akai Pro MPC demo)
14:00
RCF TT+ hangrendszer demo
14:30
Ábel Miki-Vörösmarti Imre (Laney demo) 
15:30
Antoni Arnold (Samick demo) 
16:00
KV2 EX hangrendszer demo
16:30
RCF TT+ hangrendszer demo
17:00
Dave Goodman Yamaha gitár (demo)
17:30
San Francisco Beat (Akai Pro MPC demo)
18:00
Fish
Fibenare - Eldorádó demó
18:30
PXR - Emergenza tehetségkutató győztese
19:30
Spindrag - Azfest tehetségkutató győztese



Program 2008. október 3.
Program 2008. október 5.

Kapcsolat     Impresszum     Médiaajálat    

Hangfoglalás Online Hang- és Hangszertechnikai Magazin
Instrument Reklám © 2017