Hangfoglalás · Hang- és Hangszertechnikai Online Magazin

A csarnok színpadok
A csarnok standok - fejhallgatós demonstrációk
A csarnok emeleti kamaratem
C csarnok standok és színpad 
C csarnok galéria -Demo szoba

A csarnok színpadok
2008. Október 3. péntek
14:00
Dupla Kávé Lemezbemutató koncert és dedikálás- 
"A" csarnok - Bertaudio színpad
16.00
Tankcsapda (dedikálás) - 
"A" csarnok - Bertaudio színpad
18.00
Molnár Dixieland Band Szeged  - 
"A" csarnok -Bertaudio színpad 
19.00
Pribojszki Mátyás Band  - 
"A" csarnok - DP Music színpad 


A csarnok standok - fejhallgatós demonstrációk
2008. Október 3. péntek
10:00-20:00
Mesterségbemutató - „A” csarnok 12-es stand
10:00
LED-es architekturális világítás bemutató a legmodernebb fényvezérlőkkel -
;„A” csarnok 30-as stand
11:00
Roland TD-9KX elektromos dob (Bensó Pali)  
  - „A” csarnok 24-as stand
11:00
Az 1. Spin! Digital DJ verseny 1. Selejtezője  
-„A” csarnok 30-as stand
11:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
12:00
Roland RD-700GX digitális zongora (Vass Attila) 
- „A” csarnok 24-as stand
12:00
TOM NOIZE DJ. - Eurhythmics - Shure Silent szinpad 
- "A" csarnok 33-as stand
12:30

Audio-Technica Elite Artists - Audmax szinpad A.32.        Audio-Technica bemutató

13:00
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
13:00
GEREBEN ZITA - Eurhythmics - Shure Silent szinpad
- "A" csarnok 33-as stand        
13:30
BOSS GT-10 gitár multi-effekt (Sántha Gábor) 
- „A” csarnok 24-as stand
14:30
Roland GW-8 kíséret-automatikás szintetizátor
(Mayer Róbert)
- „A” csarnok 24-as stand
14:30
Audio-Technica Elite Artists - Audmax szinpad A.32.
Audio-Technica bemutató -
vendég: Bartók Eszter és Gáspár Laci
15:00
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
15:30
Roland FANTOM G7 workstation (Krajczár Péter) 
- „A” csarnok 24-as stand
16:00
LED-es design-világítás bemutató
- „A” csarnok 30-as stand
16:00
Blazsó Domonkos Yamaha Portable keyboard
- „A” csarnok 26-as stand
16:30
Roland HD-1 elektromos dob (Bensó Pali)
- „A” csarnok 24-as stand
16:30
JAZZATION  Acapella  - Eurhythmics - Shure Silent szinpad  
- "A" csarnok 33-as stand
17:00
Színház és színpadvilágítás bemutató
- „A” csarnok 30-as stand
17:00
Thoralf Abgarjan Yamaha digitális pianinó 
- „A” csarnok 26-as stand
17:30
Roland JUNO STAGE szintetizátor (Krajczár Péter)
- „A” csarnok 24-as stand
17:30
Vígh Arnold - „A” csarnok 25-ös stand
18:00
Ipari és 100 V-os rendszerek bemutatója 
- „A” csarnok 30-as stand
18:30
Benkő Dávid Yamaha szintetizátorok 
- „A” csarnok 26-as stand
19:00
BOSS GT-10 gitár multi-effekt (Sántha Gábor)
- „A” csarnok 24-as stand
19:00
Bemutatkozik a Zaj Rendszertechnika kivitelezési és szerviz részlege
-„A” csarnok 30-as stand
19:30
DI-PRESS, Diszkrónika+stage szemle és vásár 
- „A” csarnok 30-as stand


„A” csarnok emeleti kamaratem

2008. Október 3. péntek
10:00-20.00
Hangszerbütykölde gyerekeknek Futó Gergely hangszerkészítő, Varga Tímea gyógytornász és Gundyné Szerényi Andrea óvodapedagógus, néptánctanár segítségével
10:00-20.00
Babajátszó, mese-muzsika a legapróbbaknak
16:00
Mese a Hangkígyóról” – zenés-táncos játékok gyerekeknek Gundyné Szerényi Andrea vezetésével, hangszerkészítők és muzsikusok közreműködésével


C csarnok standok és színpad 
2008. Október 3. péntek
10:00-20:00
Kodolányi János Főiskola - Művészeti Tanszék - fogadóóra
Impro zenei műhely - fogadóóra (beiratkozás, szintfelmérés, regisztrálás)
BAccord - LOGic - Sikerélmény központú zeneoktatás
10:30
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
11:30
Fekete Tamás - "C" csarnok -Sicamber Trade stand
13:00
BOSS GT-10 gitár multi-effekt (Sántha Gábor)
- „A” csarnok 24-as stand
13:30
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
15:00
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
15:30
TOM NOIZE & FEAT ST & Fixelem VJ
Eurhythmics-Shure színpad
16:00
Screw J és Kozma János Roland Groove és Edirol video live act - "C" csarnok -Eurhythmics színpad
16:30
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.
17:00
Hrutka Róbert - "C" csarnok -Sicamber Trade stand 
17:30
BaSys Pro Bose L1 bemutató a SID zenekarral a BaSys Pro standon
18:00
Mester Tamás („unplugged” dedikálás) - Páko stand
19:00
„C” csarnok 15-ös stand: 15 perces Outline Butterfly hangrendszer hangbemutatók, Quartzcolor fénytechnikai bemutatóval egybekötve.


C csarnok galéria -  Demo szoba
2008. Október 3. péntek
12:00
RCF TT+ hangrendszer demo
13:00
Antoni Arnold (Samick demo) 
13:30
KV2 EX hangrendszer demo
14:00
Ábel Miki-Vörösmarti Imre (Laney demo) 
14:30
San Francisco Beat (Akai Pro MPC demo) 
15:00
RCF TT+ hangrendszer demo
15:30
Jani J. Szentkirályi - Makó Béla
Carvin demo
16:00
BaSys Pro BOSE L1 bemutató az Aszterix trióval a demo szobában
16:30
San Francisco Beat (Akai Pro MPC demo)
17:00
Zsola és a Vad Orchideák
17:30
Pauly Pilot - Körte tehetségkutató győztese
18:00
RCF ART 7 sorozat demo
18:30
Sheket - Azfest tehetségkutató győztese
19:30
Azokon a napokon - ABC tehetségkutató győztese





Kapcsolat     Impresszum     Médiaajálat    

Hangfoglalás Online Hang- és Hangszertechnikai Magazin
Instrument Reklám © 2017